mesafeli satış sözleşmesi

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda şatış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar. www.e-taktik.com.tr ile Müşteri arasındaki Sanal Ortamda Satış Sözleşmesidir.

Madde – 1 İş bu sözleşmenin konusu, satıcının, alıcıya satısını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satısı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

Madde – 2 SATICI BİLGİLERİ KURTULUŞ MAHALLESİ İDMAN SOKAK NO:38/K SOMA/MANİSA TELEFON: 0 542 220 11 30

Madde – 3 ALICI BILGILERI Tüm üyeler: E-TAKTİK Firmasının e-ticaret mağazası ……………….a üye olup alışveriş yapan tüm alıcılar. (Bundan sonra alıcı veya müşteri olarak anılacaktır).

Madde – 4 SÖZLESME KONUSU VE ÜRÜN BILGILERI: Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Sekli, sitede belirtildiği gibi olup, bu vaatler alıcıya bildirilmeden değişiklik gösterebilmektedir. Madde – 5 Kapıda ödeme ile sipariş verilen ürün yalnızca PTT KARGO ile gönderilmektedir. TÜRKİYE’NİN TÜM NOKTALARINA KAPIDA ÖDEME ÜCRETİ Kargo ücretine 2,50 TL. eklenerek hesaplanmaktadır.Kargo ücretleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.